Vakantieappartementen met zeezicht op berispen

Vind je droom-vakantieappartement en boek een van 107 Vakantieaccommodaties
trustpilot
94.381 Accommodaties
45 miljoen boekingen per jaar
99% Aanbevelingen
25+ Jaar erfenis van vertrouwen

Explore the best destinations op berispen

Plan je perfecte vakantie in een geweldige vakantiewoning en ontdek wat op berispen allemaal te bieden heeft

Binz

Binz

44 Accommodaties

Göhren

Göhren

24 Accommodaties

Baabe

Baabe

7 Accommodaties

Wittow-schiereiland

Wittow-schiereiland

6 Accommodaties

Gloed

Gloed

5 Accommodaties

Rügen-West

Rügen-West

3 Accommodaties

Geselecteerde Vakantieappartementen Zeezicht op berispen

Property image
Top-Advertentie
5.0 (16)
€ 1.778,-
2 gasten / 7 Nachten
Property image
Top-Advertentie
5.0 (15)
Snelle Reageerder
€ 2.040,-
2 gasten / 7 Nachten
Property image
Top-Advertentie
4.7 (10)
Snelle Reageerder
10% korting · Last minute
€ 1.481,-
2 gasten / 7 Nachten
Property image
Top-Advertentie
5.0 (8)
Snelle Reageerder
€ 3.650,-
2 gasten / 7 Nachten
Property image
Top-Advertentie
4.9 (8)
Snelle Reageerder
€ 1.595,-
2 gasten / 7 Nachten
Property image
Top-Advertentie
5.0 (6)
Snelle Reageerder
15% korting · Last minute
€ 1.145,-
2 gasten / 7 Nachten
Property image
Top-Advertentie
4.5 (3)
Snelle Reageerder
€ 1.970,-
2 gasten / 7 Nachten
Property image
Top-Advertentie
5.0 (2)
€ 2.740,-
2 gasten / 7 Nachten

Gastbeoordelingen van onze Vakantieappartementen op berispen

Die hervorragend ausgestattete Wohnung lädt mit einen herrlichen Blick auf die Binzer Seebrücke und der Ostsee zum erholen ein. Wünsche und Anliegen werden umgehend in Gänze erfüllt. Wir kommen gerne wieder.

Harnisch

Eine hervorragende FW auf sehr hohem Niveau. Wir haben uns rundum wohlgefühlt. Wir kommen gerne wieder.

Fam. Strauch

Der Alltag hat uns wieder. Leider. Wir hatten in Ihrer Wohnung, die sehr besonders eingerichtet ist, eine wunderschöne Zeit. Der Ausblick, die vielen Annehmlichkeiten. Es war alles einfach wundervoll. Danke das wir Ihre Gäste sein durften. Wir kommen sicher wieder.

S. Weidner

Typische accommodaties op berispen

Zeezicht op berispen

Onze ideeën voor uw droomvakantie op berispen

newsletter