Vakantieappartementen aan het meer in Tirol

Vind je droom-vakantieappartement en boek een van 28 Vakantieaccommodaties
trustpilot
94.465 Accommodaties
45 miljoen boekingen per jaar
99% Aanbevelingen
25+ Jaar erfenis van vertrouwen

Explore the best destinations in Tirol

Plan je perfecte vakantie in een geweldige vakantiewoning en ontdek wat in Tirol allemaal te bieden heeft

Innsbruck & omgeving

Innsbruck & omgeving

6 Accommodaties

Zugspitz-Arena

Zugspitz-Arena

3 Accommodaties

Kaisergebergte

Kaisergebergte

3 Accommodaties

Beneden-Inndal

Beneden-Inndal

2 Accommodaties

Mayrhofen-Hippach

Mayrhofen-Hippach

2 Accommodaties

Geselecteerde Vakantieappartementen Vakantie aan het meer in Tirol

Property image
5.0 (41)
Snelle Reageerder
10% korting · Last minute
Gratis annulering
€ 837,-
2 gasten / 7 Nachten
Property image
4.9 (30)
€ 1.180,-
2 gasten / 7 Nachten
Property image
5.0 (22)
€ 930,-
2 gasten / 7 Nachten
Property image
4.7 (16)
Snelle Reageerder
€ 880,-
2 gasten / 7 Nachten
Property image
4.8 (15)
4 / 5
DTV LogoClassificatie
Deze vakantiewoning is geïnspecteerd en beoordeeld volgens land-specifieke criteria. De onderscheiding is gegeven door een toerismeorganisatie. Afhankelijk van de uitrusting en service, krijgt de accommodatie één tot vijf sterren toegewezen - van eenvoudig tot eersteklas.
Snelle Reageerder
€ 1.674,-
2 gasten / 7 Nachten
Property image
5.0 (1)
Gratis annulering
€ 1.481,-
2 gasten / 7 Nachten
Property image
€ 1.950,-
2 gasten / 7 Nachten
Property image
van € 1.020,-
2 gasten / 7 Nachten

Gastbeoordelingen van onze Vakantieappartementen in Tirol

Wunderschön gelegene ruhige Ferienwohnung, wir haben uns so wohl dort gefühlt das wir direkt für die nächsten Sommerferien wieder gebucht haben. Die Vermieterin hat uns viele Tips gegeben die wir bislang noch nicht kannten. Wir kommen wieder und können es kaum abwarten.

Irene Behrenbeck

Komfortables und sehr geschmackvoll eingerichtetes Appartement, in dem es an nichts fehlte und alles ausreichend vorhanden war. Dazu Der Rundumblick auf die Alpen unbezahlbar. Auch der Ort Seefeld ist der schönste in der Umgebung.

Silka

Wir waren eine Woche in der Wohnung für eine kombinierten Ski-/Wanderurlaub. In der Wohnung war alles vorhanden, was man sich wünschen kann und der Service vor Ort war hervorragend. Sehr nette Menschen, die immer ansprechbar waren und gute Tipps gaben. Die zentrale Lage ist perfekt dafür, auch mal das Auto stehen zu lassen (und es ist trotzdem schön ruhig). Wir waren bestimmt nicht das letzte Mal in dieser Wohnung und können die Wohnung für Urlaube in Seefeld uneingeschränkt empfehlen.