Vakantieappartementen voor groepen in Sassari & omgeving

Vind je droom-vakantieappartement en boek een van 8 Vakantieaccommodaties
trustpilot
94.465 Accommodaties
45 miljoen boekingen per jaar
99% Aanbevelingen
25+ Jaar erfenis van vertrouwen

Geselecteerde Vakantieappartementen Groepsaccommodatie in Sassari & omgeving

Property image
4.8 (6)
Snelle Reageerder
20% korting · Speciale aanbieding
Gratis annulering
€ 722,40
2 gasten / 7 Nachten
Property image
4.8 (4)
Snelle Reageerder
25% korting · Speciale aanbieding
€ 1.096,25
2 gasten / 7 Nachten
Property image
4.9 (2)
Snelle Reageerder
20% korting · Speciale aanbieding
Gratis annulering
€ 631,20
2 gasten / 7 Nachten
Property image
3.9 (2)
Snelle Reageerder
20% korting · Speciale aanbieding
Gratis annulering
€ 576,-
2 gasten / 7 Nachten
Property image
4.0 (2)
20% korting · Speciale aanbieding
Gratis annulering
€ 913,60
2 gasten / 7 Nachten
Property image
Snelle Reageerder
30% korting · Speciale aanbieding
Gratis annulering
€ 1.238,70
2 gasten / 7 Nachten
Property image
Snelle Reageerder
25% korting · Speciale aanbieding
Gratis annulering
€ 832,50
2 gasten / 7 Nachten
Property image
Snelle Reageerder
25% korting · Speciale aanbieding
Gratis annulering
€ 1.130,25
2 gasten / 7 Nachten

Gastbeoordelingen van onze Vakantieappartementen in Sassari & omgeving

Sehr schöner Ort, komfortable Wohnung mit allem benötigten Zubehör! Liebevolle und hilfsbereite Eigentümer :) Es war eine großartige Erfahrung!

Małgorzata Rogóż

Małgorzata Rogóż

Beste aanbiedingen van Vakantieappartementen in Sassari & omgeving

Hier vindt u 4 Last Minute aanbiedingen evenals 4 speciale aanbiedingen voor vakantiehuizen, vakantieappartementen en finca's in Sassari & omgeving

Typische accommodaties in Sassari & omgeving

Groepsaccommodatie in Sassari & omgeving

Onze ideeën voor uw droomvakantie in Sassari & omgeving

newsletter