Vakantieappartementen voor vakanties aan het strand in Split & omgeving

Vind je droom-vakantieappartement en boek een van 19 Vakantieaccommodaties
trustpilot
94.381 Accommodaties
45 miljoen boekingen per jaar
99% Aanbevelingen
25+ Jaar erfenis van vertrouwen

Explore the best destinations in Split & omgeving

Plan je perfecte vakantie in een geweldige vakantiewoning en ontdek wat in Split & omgeving allemaal te bieden heeft

Makarska Rivièra

Makarska Rivièra

11 Accommodaties

Omis

Omis

4 Accommodaties

Geselecteerde Vakantieappartementen Strandvakantie in Split & omgeving

Property image
5.0 (22)
Snelle Reageerder
15% korting · Speciale aanbieding
€ 922,25
2 gasten / 7 Nachten
Property image
5.0 (20)
Snelle Reageerder
10% korting · Speciale aanbieding
€ 819,-
2 gasten / 7 Nachten
Property image
4.8 (19)
Snelle Reageerder
15% korting · Speciale aanbieding
€ 714,-
2 gasten / 7 Nachten
Property image
4.9 (16)
Snelle Reageerder
9% korting · Speciale aanbieding
€ 1.400,-
2 gasten / 7 Nachten
Property image
5.0 (5)
Snelle Reageerder
10% korting · Speciale aanbieding
€ 819,-
2 gasten / 7 Nachten
Property image
5.0 (4)
Snelle Reageerder
15% korting · Speciale aanbieding
€ 1.260,-
2 gasten / 7 Nachten
Property image
4.8 (4)
Snelle Reageerder
10% korting · Speciale aanbieding
€ 346,50
2 gasten / 7 Nachten
Property image
5.0 (1)
Snelle Reageerder
15% korting · Speciale aanbieding
€ 1.487,50
2 gasten / 7 Nachten

Gastbeoordelingen van onze Vakantieappartementen in Split & omgeving

Makarska

Vakantiehuis Elly

4.9 (16 Beoordelingen)
Property image

Es war ein einmalig schöner Aufenthalt in dem ausgewählten Haus Elly in Puharici/Makarska. Das Haus entsprach in allen Belangen den Informationen im Internet. Hervorragend ausgestattet, einmalige tolle und ruhige Lage. Alles, das Haus, der Pool und der Garten waren sehr gepflegt und niveauvoll. Das sehr gepflegte Grundstück, am Fuße des BIOKOVO Gebirges gelegen mit Blick auf das Meer, ist zur Erholung wunderbar geeignet, die Ruhe und Faszination der Umgebung beeindruckend. Das Eigentümer Ehepaar Danijela und Dragan waren sehr freundlich und zuvorkommend. Es fehlte wirklich an nichts und wir planen einen weiteren Aufenthalt in diesem wunderschönen Domizil in Makarska-Puharici - vielen Dank. Auch die Betreuung durch PROMINENS verdient Anerkennung und ist absolut vertrauenswürdig und verlässlich.

H. Kroczek

Beste aanbiedingen van Vakantieappartementen in Split & omgeving

Hier vindt u 12 Last Minute aanbiedingen evenals 12 speciale aanbiedingen voor vakantiehuizen, vakantieappartementen en finca's in Split & omgeving

Typische accommodaties in Split & omgeving